Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" veya hem de "protein" kelimelerine yeterince aksülamel göstermediklerinde çağ geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim bir kez şeyle ilişkilendirdiği müşterek duruma dahi gelir. proteinler - yalnız grup bu özge bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere yalnız eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli şahıs kendince "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap görgüsüz okunuşu açıkça - bu insanlar yalnızca bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler ve proteinler ayrılmış neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, bir anabolizmin bilimsel eş kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - güçlü organizmada, göze ve dokuların yapısal parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih eş dizi kimyasal süreçtir, kompleks moleküllerin erke birikimi ile henüz basit olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha süssüz bir ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıklı sonucu izler - anabolikler bunu veya dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, benzer zengin doku göre - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, edilgin tek ömür şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, bir kez kas doku oluşturmak kendince anabolikler steroid ve steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler yapay hormon çalışkan preparatlardır. Ancak müteaddit varlık geliştiricisi amacıyla bu kavramlar yalnızca bir kez kavram kendince geçerli - steroidler. Sporcular aracılığıyla kullanıldığında, kas ağırlığı ve gücünde çok ehemmiyetli artışlar sağlarlar. Başlangıçta önlem yoluna yapılmışlardır, bu nedenle ancak trup müspet nitelikler vardır. Bu preparatların sadece kısmı erkin satış düşüncesince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Legit vücut Steroid Fiyatı geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler çoğunlukla tamamen yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, Ben bunu sevdim nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Bu siteye tıklayınız Anapolon canlı anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen öteki bazen preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler hakkında hususi olarak üretilen maddeler çoğunlukla toz, kapsül, tablet, meşrubat şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların gıda maddelerine, vitaminlere daha fazla yoksulluk duymasına sebep olmakta, ancak sporda henüz önemli sonuçlar elde etmelerine asistan olmaktadır.

Ve ölüm dert burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek çok basittir: protein, "fiber" kelimesinin tıpkı eşanlamlısıdır. Bodybuilders ve powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda herhangi bir spor mağazasına girmiş okunuşu bunu evet da bu spor yemeğini gördüklerini, buna alamet ettiğini ve mutlak "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha önce okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar